Acquia Connector (7.x-4.7) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Active
mr: सक्रिय
