Acquia Connector (7.x-4.7) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Active
ps: فعال
