Acquia Connector (7.x-4.8) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: - None -
be: - Нічога -

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Unknown
be: Невядомы

en: Active
be: Актыўна

en: Manual update check
be: Праверыць абнаўленне ўручную

en: API Key
be: Ключ API

en: Site status
be: Статус сайту

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
be: Павялічце ліміт памяці memory_limit параметра ў файле  %configuration-file і перазапусціце ваш вэб-сервер (альбо звяжыцеся з адмінітратарам ці хостынг правайдэрам па дапамогу).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
be: Звярніцеся да вашага сістэмнага адміністратара ці хостынг-правайдэра за дапамогай, каб павялічыць ваш PHP ліміт памяці.
