Acquia Connector (7.x-4.8) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Active
ka: აქტიური

en: Manual update check
ka: განახლებების ხელით შემოწმება
