Acquia Connector (7.x-4.8) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော
