Acquia Connector (7.x-4.8) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: - None -
pl: - Brak -

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Active
pl: Aktywne

en: Manual update check
pl: Ręczne pobranie informacji o nowych wersjach

en: API Key
pl: Klucz API

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Connect
pl: Połącz

en: Application
pl: Aplikacja

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Site status
pl: Status witryny

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
pl: Limit wykorzystania pamięci można zwiększyć edytując parametr memory_limit w pliku %configuration-file, a następnie ponownie uruchamiając serwer internetowy (niezbędnej pomocy powinien udzielić administrator systemu lub dostawca usług hostingowych).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
pl: Pomocy w tej sprawie należy szukać u administratora systemu lub dostawcy usług hostingowych.

en: !icon Subscription not active
pl: !icon Nieaktywna subskrypcja

en: Secret
pl: Sekret

en: Basic HTTP authentication
pl: Podstawowe uwierzytelnienie HTTP

en: Incompatible API version
pl: Niekompatybilna wersja API

en: Answers you need
pl: Odpowiedzi, których potrzebujesz

en: Support when you want it
pl: Wsparcie wtedy, kiedy tego chcesz
