Acquia Connector (7.x-4.8) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: - None -
ug: يوق

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.
