Acquia Connector (7.x-4.9) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Manual update check
bo: ལག་སྒུལ་གྱིས་གསར་སྒྱུར་ཞིབ་བཤེར

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
bo: ཡིག་ཆ་%configuration-file་ནང་གི་memory_limit ཞེས་པ་བསྒྱུར་ནས་ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན་མཐོ་རུ་གཏོང་བ་དང་། དེ་ནས་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཞབས་ཞ་བ་འགོ་བསྐྱར་འཛུགས་བྱེད་དགོས༼ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱི་མ་ལག་དོ་དམ་པ་དང་དྲ་གནས་མཁོ་འདོན་མཁན་ལ་འབྲེལ་བ་བྱོས༽

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
bo: ཁྱེད་རང་གི་མ་ལག་དོ་དམ་པ་དང་ཡང་ན་དྲ་གནས་མཁོ་སྤྲོད་མཁན་ལ་འབྲེལ་བ་བྱས་ནས་PHP ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན་མཐོ་རུ་གཏོང་བ།
