Acquia Connector (7.x-4.9) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: - None -
ca: - Cap -

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Active
ca: Actiu

en: Manual update check
ca: Comprova les actualitzacions manualment

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Application
ca: Aplicació

en: Identifier
ca: Identificador

en: Site status
ca: Estat del lloc

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
ca: Augmenteu el límit de memòria editant el paràmetre <em>memory_limit</em> en el fitxer %configuration-file i reinicieu el servidor web (o contacteu amb l'administrador del sistema o bé amb el vostre proveïdor d'hostatge per rebre assistència).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
ca: Contacteu l'administrador o bé el proveïdor d'hostatge per rebre assistència de com augmentar el límit de memòria de PHP.
