Acquia Connector (7.x-4.9) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: This action cannot be undone.
fil: Ang gawaing ito ay hindi maaaring bawiin.

en: - None -
fil: - Wala -

en: Active
fil: Aktibo
