Acquia Connector (7.x-4.9) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Active
sq: Aktiv

en: Site status
sq: Gjendja e sitit

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
sq: Zmadho kufirin e kujtesës duke ndryshuar parametrin memory_limit tek file i konfigurimit %configuration-file dhe rinis serverin web (ose vihu në kontakt me administratorin e sistemit apo furnizuesin e hosting për ndihmë).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
sq: Vihu në kontakt me administratorin e sistemit apo furnizuesin e hosting për ndihmë për të zmadhuar kufirin e kujtesës së PHP.
