Acquia Connector (7.x-4.7) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Active
am: ገባሪ
