Acquia Connector (7.x-4.7) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Active
hy: Ակտիվ
