Acquia Lift Connector (7.x-1.0-rc12) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Location
az: Məkan

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Goal
az: Məqsəd

en: Random
az: Təsadüfi

en: Close
az: Bağlı

en: Duration
az: Müddət

en: Selector
az: Seçici

en: Extend
az: Əlavələr

en: Info
az: Məlumat

en: or
az: və ya

en: Context
az: Kontekst

en: contains
az: ehtiva edir

en: About
az: Haqqında

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: of
az: söndür

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
