Acquia Lift Connector (7.x-1.0-rc13) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Info
ne: जानकारी

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
