Acquia Lift Connector (7.x-2.0-beta10) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Audience
gu: પ્રેક્ષક

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Other
gu: અન્ય

en: Close
gu: બંધ

en: Identity
gu: ઓળખ

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: or
gu: અથવા

en: About
gu: વિશે

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ
