Acquia Lift Connector (7.x-2.0-beta11) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: Info
hy: Ինֆո

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: @label
hy: @label (@column)
