Acquia Lift Connector (7.x-2.0-beta2) - en to es translation catalogue (79 entries)

en: Title
es: Título

en: Next
es: Siguiente

en: Pages
es: Páginas

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Audience
es: Audiencia

en: Yes
es: Sí

en: Go
es: Ir

en: Overview
es: Vista general

en: Edit
es: Editar

en: Date
es: Fecha

en: None
es: Ninguno

en: Test
es: Prueba

en: Weight
es: Peso

en: No data
es: Sin datos

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Rename
es: Renombrar

en: Add another
es: Añadir otro

en: hours
es: horas

en: days
es: días

en: Filter
es: Filtro

en: Advanced
es: Avanzado

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: Configuration
es: Configuración

en: Other
es: Otro(s)

en: Goal
es: Objetivo

en: Random
es: Aleatorio

en: Close
es: Cerrar

en: Decisions
es: Decisiones

en: Duration
es: Duración

en: Identity
es: Identidad

en: minutes
es: minutos

en: Definition
es: Definición

en: Revert
es: Revertir

en: Extend
es: Ampliar

en: or
es: o

en: Select...
es: Seleccionar...

en: weeks
es: semanas

en: Context
es: Contexto

en: Add context
es: Añadir contexto

en: Close window
es: Cerrar ventana

en: Show all
es: Mostrar todo

en: About
es: Acerca de

en: Reports
es: Informes

en: Target
es: Destino

en: Error message
es: Mensaje de error

en: start
es: comienzo

en: Variations
es: Variaciones

en: Add variation
es: Añadir variante

en: Add an option
es: Añadir una opción

en: of
es: de

en:  days
es:  días

en: New name
es: Nuevo nombre

en: Pause
es: Pausa

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: 1 time | @count times
es[0]: 1 vez
es[1]: @count veces

en: Change status
es: Cambiar estado

en: What
es: Qué

en: Legacy
es: Herencia

en: Reset data
es: Restablecer datos

en: Show fewer
es: Ver menos

en: Unarchive
es: Quitar del archivo

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
es: Se ha producido un error mientras se procesaba %error_operation con los argumentos: @arguments

en: Ensure that each block description is unique.
es: Asegúrese de que cada descripción de bloque es única.

en: Personalization
es: Personalización

en: Collapse
es: Plegar

en: View reports
es: Ver informes

en: Shown
es: Mostrando

en: -Select-
es: -Seleccionar-

en: Horizontal orientation
es: Orientación horizontal

en: Vertical orientation
es: Orientación vertical

en: Tray orientation changed to @orientation.
es: La orientación de la bandeja se ha cambiado a @orientation.

en: Tray "@tray" closed.
es: Bandeja "@tray" cerrada.

en: Tray "@tray" opened.
es: Bamdeja "@tray" abierta.
