Acquia Lift Connector (7.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Audience
lt: Auditorija

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Go
lt: Pirmyn

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Goal
lt: Tikslas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Extend
lt: Moduliai

en: Info
lt: Informacija

en: or
lt: arba

en: Select...
lt: Pasirinkite...

en: Context
lt: Kontekstas

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: About
lt: Apie

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Add an option
lt: Pridėti pasirinkimą

en: Legacy
lt: Palikimas

en: Need help?
lt: Reikia pagalbos?

en: Ensure that each block description is unique.
lt: Įsitikinkite, kad kiekvieno bloko aprašymas yra unikalus.

en: Personalization
lt: Suasmeninimas

en: -Select-
lt: -Pasirinkti-
