Acquia Lift Connector (7.x-2.0-beta3) - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Go
sk: Prejsť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: No data
sk: Žiadne dáta

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Start date
sk: Dátum od

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Definition
sk: Definícia

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: or
sk: alebo

en: Everyone
sk: Každý

en: Context
sk: Kontext

en: Add context
sk: Pridať kontext

en: Close window
sk: Zatvoriť okno

en: About
sk: Informácie o

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Target
sk: Cieľ

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Add variation
sk: Pridať variáciu

en: of
sk: z

en:  days
sk:  dni

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Need help?
sk: Potrebujete pomoc?

en: Ensure that each block description is unique.
sk: Uistite sa, že je každý popis bloku jedinečný.

en: Personalization
sk: Personalizácia

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Shown
sk: Zobrazené

en: Variation title
sk: Názov variantu

en: Horizontal orientation
sk: Horizontálna orientácia

en: Vertical orientation
sk: Vertikálna orientácia

en: Tray orientation changed to @orientation.
sk: Orientácia panela nástrojov sa zmenila na @orientation.
