Acquia Lift Connector (7.x-2.0-beta4) - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Audience
ca: Audiència

en: Yes
ca: Sí

en: Go
ca: Vés-hi

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: None
ca: Cap

en: Test
ca: Prova

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Filter
ca: Filtra

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: Variation
ca: Variació

en: Goal
ca: Objectiu

en: Close
ca: Tanca

en: Identity
ca: Identitat

en: Definition
ca: Definició

en: Extend
ca: Amplia

en: or
ca: o

en: Close window
ca: Tanca la finestra

en: About
ca: Detalls

en: Reports
ca: Informes

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Test settings
ca: Configuració de prova

en: Add an option
ca: Afegeix una opció

en: of
ca: de

en: Legacy
ca: Herència

en: Need help?
ca: Necessiteu ajuda?

en: Show fewer
ca: Mostra'n menys

en: Unarchive
ca: Restaura

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Ensure that each block description is unique.
ca: Assegureu-vos que cada descripció de bloc sigui única.

en: Personalization
ca: Personalització

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: Shown
ca: Mostrat

en: -Select-
ca: -Selecciona-

en: Horizontal orientation
ca: Orientació horitzontal

en: Vertical orientation
ca: Orientació vertical

en: Tray orientation changed to @orientation.
ca: L'orientació de la safata ha canviat a @orientation.
