Acquia Lift Connector (7.x-2.0-beta6) - en to sv translation catalogue (75 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Next
sv: Nästa

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Audience
sv: Målgrupp

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Go
sv: Gå till

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: No data
sv: Ingen data

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Rename
sv: Byt namn

en: Add another
sv: Lägg till fler

en: Filter
sv: Filtrera

en: Start date
sv: Startdatum

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Other
sv: Övriga

en: Goal
sv: Mål

en: Clicks
sv: Klick

en: Close
sv: Stäng

en: Metrics
sv: Metrik

en: Identity
sv: Identitet

en: Revert
sv: Återställ

en: Selector
sv: Väljare

en: Extend
sv: Utöka

en: Info
sv: Information

en: or
sv: eller

en: Select...
sv: Välj...

en: Complete
sv: Slutförd

en: Context
sv: Sammanhang

en: Close window
sv: Stäng fönster

en: About
sv: Om

en: Reports
sv: Rapporter

en: Target
sv: Mål

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Test settings
sv: Testa inställningarna

en: Add variation
sv: Lägg till variation

en: Add an option
sv: Lägg till ett alternativ

en: of
sv: av

en:  days
sv:  dagar

en: Control
sv: Kontroll

en: New name
sv: Nytt namn

en: Pause
sv: Pausa

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: 1 time | @count times
sv[0]: 1 gång
sv[1]: @count gånger

en: What
sv: Vad

en: Legacy
sv: Stöd för gamla versioner

en: Need help?
sv: Hjälp?

en: Show fewer
sv: Visa färre

en: Unarchive
sv: Avarkivera

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: Ensure that each block description is unique.
sv: Säkerställ att varje beskrivning av block är unikt.

en: Personalization
sv: Personalisering

en: Collapse
sv: Fäll in

en: Winner
sv: Vinnare

en: View reports
sv: Visa rapporter

en: Goals
sv: Mål

en: Change type
sv: Ändra typ

en: Shown
sv: Visade

en: -Select-
sv: -Välj-

en: Horizontal orientation
sv: Horisontell orientering

en: Vertical orientation
sv: Vertikal orientering

en: Tray orientation changed to @orientation.
sv: Fackorienteringen ändrad till @orientation.

en: Tray "@tray" closed.
sv: Fack "@tray" stängd.

en: Tray "@tray" opened.
sv: Fack "@tray" öppnad.

en: Hide help
sv: Göm hjälp
