Acquia Lift Connector (7.x-2.0-beta9) - en to ar translation catalogue (45 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Audience
ar: جمهور

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Test
ar: الاختبار

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Active
ar: نشط

en: Filter
ar: انتقاء

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Other
ar: آخر

en: Goal
ar: هدف

en: Clicks
ar: النقرات

en: Close
ar: إغلاق

en: Identity
ar: هوية

en: Definition
ar: تعريف

en: Revert
ar: استرجع

en: Extend
ar: الوحدات

en: Info
ar: معلومات

en: or
ar: أو

en: Complete
ar: تام

en: Context
ar: السياق

en: About
ar: حول

en: Reports
ar: التقارير

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: start
ar: بداية

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: Ensure that each block description is unique.
ar: تأكد أن كل صندوق له وصف فريد.

en: Personalization
ar: التخصيص

en: Collapse
ar: طي

en: -Select-
ar: -اختر-
