Acquia Lift Connector (7.x-2.0-beta9) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Close
se: Gidde

en: or
se: dahje

en: Complete
se: Gárvvis

en: About
se: Birra

en: of
se: oktiibuot
