Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc1) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Active
bg: Активен

en: Filter
bg: Филтър

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Revert
bg: Връщане

en: Reports
bg: Доклади

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Add an option
bg: Добави опция

en: Personalization
bg: Персонализация
