Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc1) - en to da translation catalogue (59 entries)

en: Title
da: Titel

en: Next
da: Næste

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Audience
da: Publikum

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Go
da: Skift

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Active
da: Aktiv

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Start date
da: Startdato

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Goal
da: Mål

en: Clicks
da: Klik

en: Close
da: Luk

en: Identity
da: Identitet

en: Revert
da: Gendan

en: Selector
da: Vælger

en: Extend
da: Udvid

en: or
da: eller

en: All pages
da: Alle sider

en: Add context
da: Tilføj kontekst

en: Close window
da: Luk vindue

en: Show all
da: Vis alle

en: About
da: Om

en: Reports
da: Rapporter

en: Target
da: Mål

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Test settings
da: Test indstillingerne

en: Add variation
da: Tilføj variation

en: Add an option
da: Tilføj en valgmulighed

en: of
da: af

en:  days
da:  dage

en: Control
da: Kontrollér

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Need help?
da: Behov for hjælp?

en: Show fewer
da: Vis færre

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments

en: Ensure that each block description is unique.
da: Garantér at hver blokbeskrivelse er unik.

en: Personalization
da: Personalisering

en: Collapse
da: Klap sammen

en: View reports
da: Se rapporter

en: Change type
da: Skift type

en: -Select-
da: -Vælg-

en: Horizontal orientation
da: Horisontal placering

en: Vertical orientation
da: Vertikal placering

en: Tray orientation changed to @orientation.
da: Bakkeplacering ændret til @orientation.

en: Tray "@tray" closed.
da: Bakke "@tray" lukket.

en: Tray "@tray" opened.
da: Bakke "@tray" åbnet.
