Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc1) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Go
hr: Idi

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Active
hr: Aktivno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Configuration
hr: Postavke

en: Definition
hr: Definicija

en: Revert
hr: Vrati

en: or
hr: ili

en: About
hr: Opis

en: Reports
hr: Izvješća

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Pause
hr: Zaustavi

en: Ensure that each block description is unique.
hr: Opisi blokova bi trebali biti jedinstveni.

en: Personalization
hr: Personalizacija

en: Collapse
hr: Sažmi
