Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Filter
ht: Filtre
