Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc1) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Go
jv: Nuju

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Test
jv: Ujian

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Active
jv: Aktif

en: Filter
jv: Saring

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Revert
jv: Baléknā

en: About
jv: Ngenani

en: Reports
jv: Laporan

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Ensure that each block description is unique.
jv: Pastekaké yén saben blok nduwéni katrangan sing unik.

en: Personalization
jv: Personalisasi

en: Collapse
jv: Nyusut

en: -Select-
jv: -Pilih-
