Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Audience
pl: Odbiorcy

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Go
pl: Idź

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Active
pl: Aktywne

en: Filter
pl: Filtr

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Close
pl: Zamknij

en: Identity
pl: Tożsamość

en: Definition
pl: Definicja

en: Revert
pl: Przywróć

en: Selector
pl: Selektor

en: Extend
pl: Rozszerz

en: Info
pl: Informacja

en: or
pl: lub

en: Select...
pl: Wybierz...

en: Everyone
pl: Każdy

en: Add context
pl: Dodaj kontekst

en: Close window
pl: Zamknij okno

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: About
pl: O stronie

en: Reports
pl: Raporty

en: Target
pl: Cel

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Test settings
pl: Ustawienia testu

en: Add variation
pl: Dodaj wariację

en: of
pl: z

en:  days
pl:  dniach

en: Control
pl: Kontrola

en: New name
pl: Nowa nazwa

en: Pause
pl: Pauza

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Need help?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: Show fewer
pl: Wyświetl mniej

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Ensure that each block description is unique.
pl: Opisy każdego bloku muszą być unikatowe.

en: Personalization
pl: Personalizacja

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Winner
pl: Zwycięzca

en: View reports
pl: Zobacz raporty

en: Change type
pl: Zmień typ

en: -Select-
pl: - Wybierz -

en: Variation title
pl: Tytuł wariacji

en: Show help
pl: Wyświetl pomoc

en: Engagement Score
pl: Punktacja zaangażowania

en: Horizontal orientation
pl: Poziomo

en: Vertical orientation
pl: Pionowo

en: Tray orientation changed to @orientation.
pl: Zmieniono kierunek ustawienia zasobnika na @orientation.
