Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc1) - en to te translation catalogue (29 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Pages
te: పేజీలు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Audience
te: ప్రేక్షకులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Rename
te: పేరుమార్చు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Close
te: మూసివేయి

en: Definition
te: నిర్వచనం

en: Info
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి

en: Reports
te: నివేదికలు

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం
