Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc1) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Audience
ur: شائقین

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Active
ur: فعال

en: Filter
ur: فلٹر
