Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc2) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Audience
af: Gehoor

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Go
af: Gaan

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Rename
af: Herbenoem

en: Active
af: Aktief

en: Filter
af: Filtreer

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Revert
af: Rol terug

en: Reports
af: Verslae
