Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc2) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Test
ast: Preba

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Active
ast: Activu

en: Filter
ast: Filtru

en: Configuration
ast: Configuración

en: Close
ast: Zarrar

en: Revert
ast: Desfacer
