Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc2) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Rename
be: Перайменаваць

en: Active
be: Актыўна

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Start date
be: Дата пачатку

en: Configuration
be: Налады

en: Definition
be: Азначэнне

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Extend
be: Пашырыць

en: Info
be: Інфармацыя

en: About
be: Аб

en: Reports
be: Справаздачы

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Ensure that each block description is unique.
be: Упэўніціся, што кожнае апісанне блока ўнікальнае.

en: Personalization
be: Персаналізацыя

en: Collapse
be: Згарнуць

en: -Select-
be: -Выбраць-
