Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc2) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Active
bs: Aktivan

en: Revert
bs: Vratiti
