Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc2) - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Go
cs: Přejít

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Add another
cs: Přidat další

en: Active
cs: Aktivní

en: Filter
cs: Filtr

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Close
cs: Zavřít

en: Definition
cs: Definice

en: Revert
cs: Vrátit

en: Extend
cs: Rozšíření

en: or
cs: nebo

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: About
cs: Popis

en: Reports
cs: Logy

en: Target
cs: Cíl

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: start
cs: začátek

en: Add variation
cs: Přidat variantu

en: Add an option
cs: Přidat možnost

en: of
cs: z

en: New name
cs: Nový název

en: Show fewer
cs: Zobrazit méně

en: Ensure that each block description is unique.
cs: Zajistěte unikátní popisy všech bloků.

en: Personalization
cs: Přizpůsobení

en: Collapse
cs: Sbalit

en: Variation title
cs: Nadpis varianty

en: Horizontal orientation
cs: Horizontální orientace

en: Vertical orientation
cs: Vertikální orientace
