Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc2) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Go
eu: Joan

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Active
eu: Aktiboa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Start date
eu: Hasiera data

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Close
eu: Itxi

en: Definition
eu: Definizioa

en: Extend
eu: Hedatu

en: Info
eu: Informazioa

en: or
eu: edo

en: Everyone
eu: Edozein

en: Add context
eu: Gehitu testuingurua

en: Close window
eu: Itxi leihoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Reports
eu: Txostenak

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Pause
eu: Gelditu

en: Personalization
eu: Pertsonalizazioa

en: Collapse
eu: Tolestu

en: -Select-
eu: -Aukeratu-
