Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc2) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Audience
gl: Audiencia

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Test
gl: Proba

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Active
gl: Activo

en: Filter
gl: Filtro

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: Configuration
gl: Configuración

en: Close
gl: Pechar

en: Definition
gl: Definición

en: Revert
gl: Volver

en: Extend
gl: Estender

en: Info
gl: Información

en: or
gl: ou

en: About
gl: Información

en: Reports
gl: Informes

en: Target
gl: Destino

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Add an option
gl: Opcións de tradución

en: of
gl: de

en: Ensure that each block description is unique.
gl: Asegúrese de que a descrición de cada bloque é único.

en: Personalization
gl: Personalización

en: Collapse
gl: Pregar

en: -Select-
gl: -Seleccionar-
