Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc2) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Test
is: Prófa

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Active
is: Virkt

en: Filter
is: Sía

en: Start date
is: Hefst þann:

en: Close
is: Loka

en: Definition
is: Skilgreining

en: Extend
is: Bæta við

en: or
is: eða

en: Close window
is: Loka glugga

en: About
is: Um

en: Reports
is: Skýrslur

en: of
is: af

en: Need help?
is: Þarftu hjálp?

en: -Select-
is: -velja-

en: Variation title
is: Titill tilbrigðis

en: Show help
is: Sýna hjálp
