Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc2) - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Go
lv: Aiziet

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Test
lv: Tests

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Rename
lv: pārsaukt

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Active
lv: Aktīvs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Goal
lv: Mērķis

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Close
lv: Aizvērt

en: Identity
lv: Identitāte

en: Definition
lv: Definīcija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Selector
lv: Selektors

en: Extend
lv: Paplašināšana

en: or
lv: vai

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites

en: Target
lv: Mērķis

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: of
lv: no

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Show fewer
lv: Rādīt mazāk

en: Ensure that each block description is unique.
lv: Pārliecinieties, ka katra bloka apraksts ir unikāls.

en: Personalization
lv: Personalizēšana

en: -Select-
lv: -Izvēlēties-
