Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc2) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Active
nn: Aktiv

en: Filter
nn: Filtrer

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Close
nn: Lukk

en: Info
nn: Informasjon

en: Reports
nn: Rapportar

en: What
nn: Kva
