Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc2) - en to oc translation catalogue (43 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Go
oc: Anatz

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: None
oc: Pas cap

en: Test
oc: Testar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Active
oc: Actiu

en: Filter
oc: Filtrar

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Start date
oc: Data de començament

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Close
oc: Tampar

en: Identity
oc: Identitat

en: Definition
oc: Definicion

en: Revert
oc: Restablir

en: or
oc: o

en: All pages
oc: Totas las paginas

en: Add context
oc: Apondre un contèxte

en: Close window
oc: Tampar la fenèstra

en: About
oc: A prepaus

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Target
oc: Cibla

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: of
oc: sus

en: What
oc: Qué

en: Ensure that each block description is unique.
oc: Asseguratz-vos que cada descripcion de blòt es unica.

en: Personalization
oc: Personalizacion

en: Collapse
oc: Collapsa

en: -Select-
oc: -Seleccionar-
