Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc2) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
