Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc2) - en to ru translation catalogue (74 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Next
ru: Вперёд

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Audience
ru: Аудитория

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Go
ru: Пуск

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: None
ru: Нет

en: Test
ru: Тест

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Rename
ru: Переименовать

en: Add another
ru: Добавить еще

en: Active
ru: Активно

en: Filter
ru: Фильтр

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Start date
ru: Дата начала

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Variation
ru: Вариант

en: Goal
ru: Цель

en: Clicks
ru: Клики

en: Close
ru: Закрыть

en: Identity
ru: Идентификатор

en: Definition
ru: Определение

en: Revert
ru: Вернуть

en: Selector
ru: Селектор

en: Extend
ru: Расширения

en: Info
ru: Инфо

en: or
ru: или

en: All pages
ru: Все страницы

en: Select...
ru: Выберите...

en: Everyone
ru: Все

en: Add context
ru: Добавить контекст

en: Close window
ru: Закрыть окно

en: Show all
ru: Показать все

en: About
ru: Информация

en: Reports
ru: Отчёты

en: Target
ru: Цель

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Test settings
ru: Настройки тестирования

en: Add variation
ru: Добавить вариант

en: Edit variation
ru: Редактировать вариант

en: Variation name
ru: Название свойства

en: Add an option
ru: Добавить параметр

en: of
ru: из

en:  days
ru:  дни

en: Control
ru: Управление

en: Pause
ru: Пауза

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Help?
ru: Помочь?

en: Need help?
ru: Нужна помощь?

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: Ensure that each block description is unique.
ru: Удостоверьтесь, что каждый блок имеет уникальное описание.

en: Personalization
ru: Персонализация

en: Collapse
ru: Свернуть

en: View reports
ru: Просмотр отчётов

en: Goals
ru: Цели

en: Change type
ru: Изменить тип

en: Delete variation
ru: Удалить вариант

en: -Select-
ru: -Выбор-

en: Variation title
ru: Заголовок вариации

en: Horizontal orientation
ru: Горизонтальная ориентация

en: Vertical orientation
ru: Вертикальная ориентация

en: Tray orientation changed to @orientation.
ru: Ориентация панели инструментов изменена на @orientation.
