Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc2) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Active
sq: Aktiv

en: Filter
sq: Filtri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Revert
sq: Rikthe

en: About
sq: Informacione

en: Reports
sq: Raportet
