Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Filter
br: Sil

en: Definition
br: Termenadur

en: About
br: Diwar-benn

en: Collapse
br: Bihanaet
