Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to el translation catalogue (42 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: None
el: Κανένα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Active
el: Ενεργό

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Identity
el: Ταυτότητα

en: Definition
el: Ορισμός

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Extend
el: Επεκτάσεις

en: Info
el: Πληροφορίες

en: or
el: ή

en: Close window
el: Κλείσιμο παράθυρου

en: About
el: Περί

en: Reports
el: Αναφορές

en: Target
el: Στόχος

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: of
el: από

en: Ensure that each block description is unique.
el: Βεβαιωθείτε ότι η περιγραφή του κάθε μπλοκ είναι μοναδική.

en: Personalization
el: Εξατομίκευση

en: Collapse
el: Σύμπτυξη

en: -Select-
el: -Επιλέξτε-

en: Horizontal orientation
el: Οριζόντιος προσανατολισμός

en: Vertical orientation
el: Κάθετος προσανατολισμός
