Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to et translation catalogue (51 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Go
et: Mine

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Active
et: Aktiivne

en: Filter
et: Filtreeri

en: Inactive
et: Passiivne

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Close
et: Sulge

en: Identity
et: Identiteet

en: Definition
et: Definitsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Extend
et: Laienda

en: or
et: või

en: Select...
et: Vali...

en: Everyone
et: Igaüks

en: Close window
et: Sulge aken

en: About
et: Programmist

en: Reports
et: Raportid

en: Target
et: Siht

en: Error message
et: Veateade

en: Test settings
et: Testi seaded

en: of
et: /

en: Pause
et: Peata

en: Need help?
et: Kas vajad abi?

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Ensure that each block description is unique.
et: Kontrolli, et iga ploki kirjeldus oleks unikaalne.

en: Personalization
et: Personaliseerimine

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: -Select-
et: -Vali-

en: Horizontal orientation
et: Horisontaalasend

en: Vertical orientation
et: Vertikaalasend

en: Tray orientation changed to @orientation.
et: Haldusriba orientatsioon on muudetud  järgnevalt: @orientation.
