Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to fi translation catalogue (66 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Audience
fi: Yleisö

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Go
fi: Mene

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: None
fi: Ei mitään

en: Test
fi: Testi

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Rename
fi: Nimeä uudelleen

en: Active
fi: Voimassa

en: Filter
fi: Suodatus

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Goal
fi: Tavoite

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: Close
fi: Sulje

en: Identity
fi: Identiteetti

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Selector
fi: Valitsin

en: Extend
fi: Laajenna

en: Info
fi: Tieto

en: or
fi: tai

en: Add context
fi: Lisää konteksti

en: Close window
fi: Sulje ikkuna

en: Show all
fi: Näytä kaikki

en: About
fi: Tietoja

en: Reports
fi: Raportit

en: Target
fi: Kohde

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Test settings
fi: Testausasetukset

en: Add variation
fi: Lisää variaatio

en: of
fi: /

en: New name
fi: Uusi nimi

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: What
fi: Mitä

en: Need help?
fi: Tarvitsetko apua?

en: Show fewer
fi: Näytä vähemmän

en: Ensure that each block description is unique.
fi: Varmista että jokainen lohkon kuvaus on yksilöllinen.

en: Personalization
fi: Personointi

en: Collapse
fi: Pienennä

en: Change type
fi: Muuta tyyppiä

en: -Select-
fi: -Valitse-

en: Variation title
fi: Variaation otsikko

en: Show help
fi: Näytä apu

en: Horizontal orientation
fi: Vaakasuuntainen

en: Vertical orientation
fi: Pystysuuntainen

en: Tray orientation changed to @orientation.
fi: Korin asennoksi muutettu @orientation.

en: Tray "@tray" closed.
fi: Kelkka "@tray" suljettu.

en: Tray "@tray" opened.
fi: Kelkka "@tray" avattu.

en: Show all options
fi: Näytä kaikki valinnat
